Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil motor ] bij elkaar passen 112 producten.
VCM-stemspoelmotoren met lage geluidsdruk en hoge precisie voor optische systemen
| Artikel 1: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Geluid: | Laag |
| Gewicht: | 20 g |
Hoge snelheid VCM stem spoel motor voor fotolithografie machine in de halfgeleider productie
| Totale slag: | 25 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 35 g |
| Maximale spanning: | 26.5V |
Automatiseringssystemen VCM Stem spoel motor Micro motor voor transport systeem
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
Hoge precisie lichtgewicht VCM stem spoel motor voor de luchtvaart
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
37 mm slag cilindrische VCM stem spoel actuator Miniatuur stem spoel motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project, Lasermateriaal |
| Type: | Micro-motor |
High-resolution lineaire stem spoelmotoren met een hoge uitgangskracht voor de automatiseringsindustrie
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
VCAP-motor lineaire motor spoel voor beeldstabilisatie Motion Voice Coil motor actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| TYPE: | Micro-motor |
Hoogversnelde VCM-cilindervormige stemspiraalmotor voor manipulatie in halfgeleiders
| Algemene dimensie: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Nominale kracht: | 18W |
| kenmerk: | Hoge versnelling |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor voor optische systemen voor 3D-inspectie
| Totale slag: | 4 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Piekkracht: | 44N |
laag geluid lichtgewicht VCAR-serie Voice Coil Motors voor de halfgeleiderindustrie
| Een beroerte: | Korte |
|---|---|
| Type spoel: | Meerdere lagen |
| Resolutie: | Hoog |

