Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
Micro-flexible trillingsmotoren voor hoogfrequente transportersystemen en voedingssystemen
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Aantal Polen: | 10 |
25 V hoogfrequente trillingsmotor voor endoscopische robots
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 20.5N |
| Maat: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
Lineaire actuator van aluminiumlegering, rechthoekige actuator met een hoge positioneringsnauwkeurigheid
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
High Speed High Precision Vibration Motors voor halfgeleiderapparatuur
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 10N |
| ModelSpecifications: | VCZA0010-0020-00A |
Hoge snelheid, hoge frequentie trillingsmotoren voor 3C-elektronica-automatisering
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 4.2N |
| ModelSpecifications: | VCZA0010-0020-00A |
VCAZ-reeks trillingsmotoren voor visie-uitlijning en optische positioneringssystemen
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 20.5N |
| ModelSpecifications: | VCZA0020-0040-00A |

