Alle producten
zoekwoorden [ industrial miniature vibrating motors ] bij elkaar passen 125 producten.
Permanente magneet met hoge precisie voor grote stuwkleppen Volledig huis Voice Coil Actuator
| Modelnummer: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Piekkracht ((N): | 30N |
| Ononderbroken Kracht: | 7.2N |
Hoogfrequente reactie Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Type: | Roterende Motor |
39 mm looddraad Volledig ingebouwde stemspiraal actuator 26V micro-stemspiraal actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Hoogprecisie roterende stem spoel actuator 20° slag bewegende spoel actuator
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Kracht: | 2W |
| Torsen: | 0.77N.m. |
2.6N High Performance Actuator High Speed Actuator met geavanceerde regelparameters
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

