Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
Hoge snelheid, hoge frequentie trillingsmotoren voor 3C-elektronica-automatisering
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 4.2N |
| ModelSpecifications: | VCZA0010-0020-00A |
Micro-flexible trillingsmotoren voor hoogfrequente transportersystemen en voedingssystemen
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Aantal Polen: | 10 |
Koppel 1-50NM Micro Coreless Motor Coreless lineaire motor voor optische scanning
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, optisch aftasten, het plaatsen, het concentreren zich, enz., precisie |
| Type: | Micro-motor |
High Precision Hollow Core Motor Miniatuur VCM Lineaire Actuator voor het focussen van mobiele telefooncamera's
| Materiaal motorbehuizing: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Holle kernmachines |
| Totale slag: | 20 mm |
Laag geluid Mini elektrische motor 12 Volt elektrische motor licht gewicht
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |

