Alle producten
zoekwoorden [ custom fully house voice coil actuator ] bij elkaar passen 8 producten.
Op maat gemaakte volledig huis stem spoel actuator High Frequency Micro Motor lineaire medische pompen
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
Hooggevoeligheid Volledig huis Voice Coil Actuator Lichtgewicht VCM Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Levensduur: | 100 miljoen keer |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ64 |
Permanente magneet met hoge precisie voor grote stuwkleppen Volledig huis Voice Coil Actuator
| Modelnummer: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Piekkracht ((N): | 30N |
| Ononderbroken Kracht: | 7.2N |
7.2mm Volledig huis stem spoel actuator lineaire stem spoel gemotoriseerde lineaire aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| type: | Micro-motor |
445N Volledig huis Voice Coil Driver Oscillating Voice Coil Motor Driver Voor laser scannen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie gelijkstroommotoren voor de uitvoering van mechanische onderdelen
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Koppel: | Verzoeken |
High-precision High Frequency Micro Motor Full House Voice Coil Actuator voor 3D-printers
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAH0013-0070-00A |
| Ononderbroken Kracht: | 4.2N |
Micro Permanent Magnet Motor Lineaire ingebouwde schacht stem spoel motor voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
1

